Sushi Meistars

Savu sushi bāru atvērām 2020 gada 10 aprīlī. Nenoliegsim,ka šis bija ļoti riskants laiks,lai kaut ko uzsāktu,jo valstī bija izsludināta ārkārtas situācija,saistībā ar “Covid 19”
Arī otrs riska faktors bija vai izdosies piesaistīt klientus,kas suši sūtīs tieši no mums,jo kā jau mēs visi zinām,ka suši bāru Rīgā ir ļoti daudz,kā arī restorāni,kur cilvēki suši izbauda uz vietas restorānā. Sūtījums pa sūtījumam un mēs redzam,ka klienti atgriežas tieši pie mums,tas mūs ļoti priecē.

Mūsu piedāvājumi: Suši piedāvājums no sākuma nebija tik liels, kā tas ir šobrīd. Mēs papildinām savu klāstu,uzklausām savu klientu vēlmes. Mums ir gan karstie,gan aukstie suši, kā arī zupas un arī uzkodas,dzērieni. Mēs sekojam līdzi,lai vienmēr viss būtu svaigs,mūsu suši pavāriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze,līdz ar to viņi ļoti labi pārzin cik daudz kas ir jāliek iekšā,lai suši tiešām būtu garšīgi,lai mūsu garšas kārpiņas justu katru iekšā likto integrantu. Mēs darām to ko mīlam.

[maxbutton id=”2″ ]

Kas mums ir tāds,kā nav citiem?

Mūsu suši bārā ir LAIMES RATS. Kad klients veic pasūtījumu vismaz 25 eur vērtībā, viņam ir iespēja izmēģināt veiksmi un griezt laimes ratu. Var iegūt 10% un 20% atlaidi,kā arī kādu no dzērieniem, ir arī game over,kad laimesta nebūs. Katru nedēļas nogali mēs domājam,kā iepriecināt mūsu klientus,izveidojam promu kodus, dāvinām dzērienus,rīkojam konkursus