Picu piegāde

Restorāns
Piegādes laiks Minimālā summa Darba laiks Pieteikums
Labs Kebabs
1 st. 5 Eur
10:00 - 21:00
10:00 - 23:00
Uz restorānu
👁 757

picu piegāde

Nav pārsteidzoši, ka mūsdienu augstās nodarbinātības un steigas apstākļos rīdziniekiem nav laika, vai negribas gatavot mājas,bet doties uz picēriju, lai izbaudītu iemīļotās picas garšu, nav spēkā, vai laika. Tomēr nevajag bēdāties! Ir taču tiešsaistes picas piegāde. Tas ir mega populārs un ērts pakalpojums, kad sēžot mājās, var baudīt labāko picu no labāko Rīgas picēriju asortimenta. Ieejot no kataloga saraksta izvēlētās picērijas tīmekļa vietnē, jūs varat pasūtīt gardāko picu uz mājām, vai biroju.

Kurš gan no mums nav sapņojis nonākt picu pavāra lomā un pagatavot kaut ko savu?

Tagad jums ir šāda iespēja, pateicoties vienkāršam un vienlaikus ērtam picu konstruktoram, jūs varat paši izveidot picu pēc savas gaumes un ieskatiem! Turklāt, kad jūs izvēlēsieties sastāvdaļas, jums nevajadzēs uztraukties par šī prieka cenu – uz ekrāna uzreiz parādīsies kopējā cena, un tas viss neskatoties uz to, ka mūsu asortimentā jau ir 30 dažādu picu veidi.Tagad jums vairs nav jātērē laiks un nauda, lai tiktu līdz picērijai. Lai pasūtītu picu Rīgā, atliek tikai ieiet mūsu tīmekļa vietnē un drīz vien jums uz mājām piegādās siltu un smaržīgu picu.

Tā kā mūsu picu standarta izmērs ir 30 centimetri, jūs varat nesatraukties par to, ka paliksiet izsalkuši, ja nolemsiet pasūtīt picu Rīgā vai Jūrmalā. Ja jūs vienmēr esat sapņojuši izcept savu personīgo picu, bet jums pietrūka iemaņu kulinārijas jomā, tagad šī problēma ir pagātne – profesionāli pavāri pagatavos jums visu, ko jūs vēlēsieties, bet pica būs īpaši garda, pateicoties speciāli.