Burgeru pasūtīšana un piegāde Rīgā un Jūrmalā

Burgeru pasūtīšana un piegāde Rīgā un Jūrmalā

Mēs esam burgeru piegādes dienests, kas pagatavoti pēc klasiskām amerikāņu receptēm. Visus mūsu burgerus gatavo profesionāli pavāri, izmantojot kvalitatīvu aprīkojumu un tikai no 100% dabīgām izejvielām.

Vēlaties kaut ko iekost birojā? Vai, varbūt, jums gribas ieviest kādu daudzveidību savā ierastajā ēdienu klāstā? Vai, varbūt, jūs vienkārši esat garšīga ēdiena cienītājs? Jebkurā no šiem gadījumiem mēs iesakām jums iepazīties ar mūsu partneru burgeriem. Ja jūs nolemsiet pasūtīt burgerus Rīgā, mēs apsolām – jūs nevilsieties. Šie burgeri, kurus gatavojuši patiesi pavārmākslas meistari tikai no kvalitatīvām sastāvdaļām, ne tikai remdēs bada sajūtu, bet arī iepriecinās jūsu vēderu.

Ja jums ne visai patīk burgeri, visticamāk tas ir tāpēc, ka jūs neesat mēģinājuši pasūtīt Rīgā burgerus no mūsu partneriem, kas atstās malā daudzas ieskrietuves. Savukārt, ja jūs esat dotā ēdiena cienītāji, bet tuvāka ieskrietuve atrodas pārāk tālu un jūs nevarat katru dienu palutināt sevi ar iemīļoto gardumu, tagad šī problēma ir atrisināta – mūsu partneri jums piegādās Rīgā jebkuru burgeri vai dzērienu, bet, pateicoties to daudzveidībai, jūs varēsiet atrast jebkādu savai gaumei atbilstošu burgeri.

Mūsu partneri piegādā svaigi pagatavotus, karstus burgerus, hamburgerus un čīzburgerus.Viss ēdiens ir pagatavots mūsdienīgā, izcili aprīkotā virtuvē, ievērojot visstingrākās Eiropas higiēnas normas.Lai hamburgers vai čīzburgers priecētu jūs ar savu izcilo garšu, mūsu draugi izmanto tikai svaigu gaļu, kvalitatīvus sierus, bekonu, svaigi ceptas maizītes un pikantas mērces. Sabalansēta garšīgu un svaigu produktu savienojuma rezultātā rodas īsts šedevrs – garšīgs, sulīgs hamburgers, čīzburgers, čikenburgers vai sendvičs.

Svaigas sastāvdaļas – nevainojama garša

Ēdienu pagatavošanā tiek izmantota tikai svaiga cirsta gaļa – vista, liellopa gaļa, cūkgaļa, jēra gaļa, kā arī visgardākie sālītie un svaigie gurķīši, tomāti un sīpoli. Pikantu garšu burgeriem un čīzburgeriem piešķir daudzveidīgas mērces un gards kausētais vai cietais siers. Viss šis krāšņums tiek pasniegts firmas aromātiskajā maizītē ar sēkliņām. Katrs pasūtījums tiek gatavojas tikai pēc tam, kad tas ir pieņemts. Garšīgas vistas vai gaļas kotletes no cirstās gaļas tiek ceptas pēc speciālas tehnoloģijas, pateicoties kam tās ir sulīgas, maigas un aromātiskas.

Plaša hamburgeru un čīzburgeru izvēle

Atkarībā no jūsu vēlmēm un gastronomiskajām priekšrocībām, jūs varat izvēlēties sev vēlama izmēra un svara burgeru, čikenburgeru vai čīzburgeru, tāpat arī burgeru ar mazāku kaloriju skaitu. Papildiniet savu pasūtījumu ar dzērieniem – dabīgajām sulām, minerālūdeni vai gāzēto ūdeni, Coca – Cola, Fanta, Sprite, kafiju – lūk arī gatavas pilnvērtīgas brokastis, pusdienas vai vakariņas!

Nevainojams serviss

Mūsu partneri augstu novērtē katru klientu, tāpēc pievērš lielu uzmanību apkalpošanas kvalitātei. Veiciet pasūtījumu pa tālruni vai nosūtiet pasūtījuma pieteikumu tiešsaistē tīmekļa vietnē. Laipnie operatori pastāstīs jums par ēdieniem un to sastāvu. Pēc tam, kad pavārs būs pagatavojis hamburgeru, čīzburgeru vai citu burgeri, viss ēdiens tiks iesaiņots speciālā siltumu saglabājošā iesaiņojumā. Piegāde tiek īstenota termosomās, pateicoties kam saņemtais burgers būs tikpat karsts un garšas ziņā tīkams, it kā jums tas būtu tikko pasneigts restorānā.